úterý 5. dubna 2011

Colour me

(Moschino Cheap&Chic Milan fashion week s/s) 

Barvy, barvy, barvy. Tato slova se pravděpodobně honila hlavou nejednomu návrháři, který se pustil do vytváření kolekce na jaro/léto 2011. Na  fashionweecích byly barvy k vidění snad úplně všude, ať už v podobě barevných karamel jako například v cateringu backstage přehlídky Prada, nebo v podobě úchvatných modelů.

Jaro a léto jsou ideální příležitostí, jak poskytnout svému šatníku barevnou infuzi. U mně se příchod prosluněných  měsíců většinou projevuje tím, že si místo obvyklých černých kalhot pořídím kalhoty tmavě modré a považuji to za hrozný odvaz. Letos jsem se ovšem rozhodla zajít ještě dál a mám v plánu pořídit si kalhoty elektricky modré, možná, když se hodně odvážu, si pořídím ještě nějakou další mnohem zářivější barvu, jako například kalhoty ostře červené, ale toto rozhodnutí budu muset ještě zvážit, protože nechci dopadnout, jako Howard Wolowitz z Big Bang theory.

A co vy, máte si na letní měsíce také v plánu pořídit nějaký kousek výraznější barvy?


(fr. frosting)


(Belle Maison)

(Belle Maison)xx B

6 komentářů:

 1. Miluju interiéry od Belle Maison! :)

  OdpovědětVymazat
 2. aaaa barvy to je moje!!! dneska jsem treba na obchodni schuzku vyrazila se zelkenym kabatem, tyrkysovou kosili a na modrych botach! nevim jestli mela schuzka uspech, ja se ale citila skvele!

  OdpovědětVymazat
 3. Chystám se kombinovat ostře růžovou, zelenou, tyrkysovou, žlutou atd. To bude koktejl :D.

  OdpovědětVymazat
 4. Love the inspiration, thanks! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. chci to pruhovany sako!:)
  http://sienastyle.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Já výrazný barvy nosila vždycky, jen letos už v nich nebudu tak vyčnívat:) Ale tak jako Howard nikdy nezářím:)

  OdpovědětVymazat