neděle 20. listopadu 2011

Britain I'll miss you!


A je to tu. Chvíle, o které jsem věděla, že přijde a kterou jsem s postupem času začínala očekávat s čím dál větší nechutí... A sice se neodvratně přiblížilo datum mého přestěhování do Vídně. Je sice pravda, že tam dorazím na 1. adventní neděli a  hlavní město Rakouska mě tak uvítá v celé své předvánoční kráse. Nicméně Anglie mi bude chybět. Jednoduše jsem si ji zamilovala.  Bude mi chybět, jak mě každý soused ráno pozdraví jménem a popřeje mi dobré ráno, bude mi chybět Cadbury Diary milk a dokonce mi budou chybět i jejich výrazné červené poštovní schránky...

B08/11


Milky bar je něco, co nemůžu přirovnat k žádnému českému výrobku, je to tyčinka jen z mléka a je jednoduše výborná.


Cheeky ducks.


Protiklady se přitahují!:-D


Kostel v Sailsbury, který je sice jen něco málo přes 200 let starý, nicméně ho shledávám architektonicky  zajímavým.Co mi také bude chybět je trávení víkendů po "anglicku". Což znamená, že nikdo nikam nespěchá, vstává se tak kolem 10 a z postele se vylézá tak kolem 11, pak se udělá společná snídaně a podnikne se nějaká rodinná aktivita, jako je například kriket:-).


Tahle fotka patří mezi moje nejoblíbenější, znázorňuje situaci, kdy vám ráno nechá mlékař přede dveřmi lahev s čerstvým mlékem, plnou samozřejmě.

BRITAIN I MISS YOU ALREADY!!!

xx B10 komentářů:

 1. to bude celkem změna poslouchat po angličtině jen němčinu :)) ale krásnéé fotky, vůbec se nedivím, že se ti od tam nechce :)

  OdpovědětVymazat
 2. exxie: Ona to zase tak moc velká změna nebude, protože se tam stěhuji se svou anglickou rodinou, takže doma se bude mluvit jen anglicky:-)

  OdpovědětVymazat
 3. To máš moc pěkný, že takhle cestuješ, uvidíš, že Víden bude taky úžasná :-)

  OdpovědětVymazat
 4. jů, tak ta tvoje rodina se bude stěhovat do Vídně! Týjo to je super zajímavý:D a to už jsi věděla když ti vybírali tuhle rodinu, že se budete stěhovat do Rakouska??

  OdpovědětVymazat
 5. To ti věřím, musela to být nádhera tam žít a samozřejmě uplně jiné než v Čechách. Však se někdy zase vrátíš ;)

  OdpovědětVymazat
 6. já myslela, že budeš v uk déle. to jsi věděla, že se budeš stěhovat? a na jak dlouho do rakouska? napořád tam jdou? nebo jen na nějaký čas?

  OdpovědětVymazat
 7. A to je jen na dočasnou dobu, pak se vracíte do Anglie? Z těch fotek je cítit krásná atmosféra :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty si žila v Anglicku? Ak sa môžem opýtať ako dlho a prečo sa sťahuješ do Viedne?

  OdpovědětVymazat
 9. krásné fotky, neskutečně z nich dýchá ta pohoda a atmosféra Anglie. Hodně štěstí ve Vídni!:)

  OdpovědětVymazat