úterý 8. listopadu 2011

Guy Fawkes


Na to, jak byl víkend krátký jsme toho stihly opravdu hodně, několikrát projít Londýn křížem krážem, zhodnotit vánoční výzdobu na Oxford street, dát si večeři v pravém britském pubu, vyzkoušet jak doopravdy chutná Godiva a jestli se Serena a Blair jen nepřetvařují, při čemž zhodnocuji, že skutečně chutná královsky a shlédnout ohňostroj na noc Guye Fawkese, ale  i tak to byl jen zlomek toho, co vše jsme měly původně v plánu a mám takový dojem, že i kdyby měl onen víkend tisíc dní, stejně bychom si s A nestačily vše říci:-).
Holinky, nebo-li wellies jsou v Británii nepostradatelnou součástí podzimu a není jich nikdy dost.
A protože v době, kdy jsme s A byly zvyklé vstávat, měli otevřeno maximálně v místním obchodě, naše snídaně byla spíše francouzská, než anglická. Nicméně bageta byla velmi hutná, přesně tak, jak to Britové mají rádi.


Na Ohňostroj jsme se vydaly do Blackheat, a když jsem dnes mluvila s jednou dámou, která byla na noc Guye Fawkese na stejném místě, řekla, že letos to bylo slabé a předchozí ročníky byly povedenější, nicméně já si myslím, že kouzlo daného okamžiku ohňostroj rozhodně nepostrádal.


xx B

wearing: péřovka, kalhoty - Zara, košile - H&M, pásek - Givenchy, holinky - Hunter
6 komentářů:

 1. krásná košile! :)

  http://ivetsperspective.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Páči sa mi tento jesenný štýl :) pekný deň

  OdpovědětVymazat
 3. Moc jsem si teď poslední dobou oblíbila tvoje články, píšeš opravdu skvěle :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, ja by som sa chcela informovať, kde v Londýne sa nachádza predajňa, kde majú čokoládu Godiva? Ďakujem.
  Tie fotky sú krásne :)

  OdpovědětVymazat