čtvrtek 23. prosince 2010

X-mas

Rozhodla jsem se, že vánoční prázdniny jsou ideální příležitost k tomu, abych shlédla všechny řady Tudorovců. Což byl úžasný nápad, hlavní hrdina je opravdu okouzlující a já si alespoň doplním dějepisné mezery.

Včerejší večer se také ukázal jako ideální k tomu vzít si nové červené boty, teda tak jsem si to alespň myslela. Pražská dlažba se spoustou kočičích hlav totiž není pro podpatky dělaná ani v létě, natož v zimě s vrstvou sněhu a náledí. Většinu večera jsem pak strávila zavěšená do A a doufala, že neupadnu. Neupadla, čemuž se docela divím, protože jsem tam zahrnula i situaci, kdy jsem dobíhala tramvaj...

Včerejší večer byl také jako stvrořený pro navštívení Vánoční besídky, kterou pořádala Olga. Sice jsme dorazili pozdě, ale to jen kůli tomu, že v Myslbeku neměli dostatečně produktivní pracovnice na balení dárků... S A jsme se rpzhodly, že večer začneme k čišníkově velké radosti s Absinthem. Nebyl to dobrý nápad. Po prvním kole se mi začal plést jazyk a vypadávat písmenka. Tímto se chci omluvit Kristýně, že jsem jí sice pochválila, avšak nazvala její hodinky hodinami, jak mi A vedle zdůraznila..

Včerejší večer také vedl ke zjištění, že můj foťák má velice kouzelnou vlastnost a sice že když fotím s bleskem, tak každému přidává tak dvacet kilo. Takže na většině fotek vypadám, jako kanárek, co o Vánoce hodně zobe a málo lítá... Není to tak, i když to bude vypadat, že se vymlouvám, tak se skutečně jedná o optický klam. Dokonce jsem zvažovala, že fotky nebudu ani publikovat, protže by si mě greenpeace mohli splést s kosatkou, ale mne A ujistila, že vypadám spíš jako makrela, tak jsem nad pár fotkami přihmouřila oči...Pro dnsešek se s Vámi loučím a Přeju krásně prožité Vánoční svátky, během kterých bych se vám ještě ráda ozvala:-). xoxo B

9 komentářů:

 1. Botky jsou krásné! Ale nebyla ti v nich kapku zima..? :) Btw. odpověď na tvou otázku je u mě na blogu! ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Hůů, ta předposlední fotka..!

  Taky přeju krásný Vánoce!

  OdpovědětVymazat
 3. aaa ty boty!uz si na ne delam zalusk od te doby co jsem je videla na nejakem zahranicnim blogu!:)
  muzu s ezeptat z jakeho HM jsou?

  OdpovědětVymazat
 4. wau si vážne kočka!!! milujem tento outfit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ach ty boty! Jsi odvážná do téhle zimy ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Andrea: Moc děkuju, teď jsem na tu stránku koukala a myslím, že si vyberu:-). I když jsem byla překvapena, tak ty boty byly celkem pohodlné a zima v nich ani nebyla, horší bylo to náledí:-D.

  Indie kid: Děkuju:-)

  myraspberrylife: Děkuju a ty boty mám ze showroomu, ale myslím, že už by měly být v prodeji:-).

  carmabelle: Děkuju:-).

  T: Teď zpětně si to taky říkám, ale nejhorší bylo stejně to náledí s kombinací kočičích hlav:-D.

  narashka: Děkuju:-).

  OdpovědětVymazat
 7. Boty sú nádherné vlastne aj sačko- a aj vlasy a aj - celkovo si tam krásna :)

  OdpovědětVymazat